Shopping Cart

No products in the cart.

En Rama Extra Panenský Olivový Olej (Nefiltrovaný)

500 ml | 53,2 Kč / 100 ml
Skladem

266,00  včetně DPH

„En Rama“ je pravý nefiltrovaný extra panenský olivový olej, mimořádně přírodní výsledek prvního lisování za studena z vybraných oliv jen určitého bodu zrání. Ponechává si neporušené všechny jejich vlastnosti, stáčí se přímo z lisu.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Stáčí se do láhví tak, jak je získáván z lisu, proto je charakteristický jistým zakalením (přírodním závojem), které může způsobovat mírný sediment na dně láhve, ten ovšem nemění chuť ani organoleptické vlastnosti produktu. Všechny vlastnosti oleje, jakož i vitamíny a přírodní polyfenoly zůstávají neporušené.

Proto získáváme olej svými vlastnostmi, kvalitou i čistotou nesrovnatelný s kterýmkoli jiným. V tomto oleji je uchována samotná podstata plodů, a to natolik, že v suspenzi jsou stále ještě přítomny částice dužiny oliv, které oleji dodávají ještě čistší a ovocnější chuť.

Mírný sediment na dně láhve vznikající ze stáčených částic oliv dodává oleji La Chinata “En Rama“ charakter a dokonalost. Vhledem k těmto vlastnostem se jedná o ideální olej pro použití za syrova (do salátů, na zeleninu, na vařené ryby, carpaccio, toasty, atd.).

La Chinata „En Rama“ se dodává v láhvích z tónovaného skla pro ochranu proti světlu, které patří mezi nejhorší nepřátele extra panenského olivového oleje. Po otevření láhve doporučujeme spotřebovat obsah co nejdříve, abyste mohli plně ocenit jeho vlastnosti a zabránili oxidaci.

Olej En Rama se dodává v láhvích 500 ml.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „En Rama Extra Panenský Olivový Olej (Nefiltrovaný)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…