Shopping Cart

No products in the cart.

Ekologický Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 1 L

1000 ml | 48,3 Kč / 100 ml
Skladem

483,00  včetně DPH

Náš ekologický olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřadem pro ekologické zemědělství a výživu) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie.

Věděli jste, že 75% hliníku vyrobeného ve světě v celé jeho historii se používá dodnes? Proto jsme přidali tento kontejner pro náš ekologický extra panenský olivový olej.
Ve formátu 1 litr, je to možná jeden z
nejudržitelnějších obalů, protože jej lze recyklovat mnohokrát, bez ohledu na jeho velikost, barvu nebo design.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Olej Ecológico

Ekologická pečeťNáš olej „Ecológico“ pochází z ekologického zemědělství, je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřad pro ekologické zemědělství a výživu oblasti Extremadura) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie.

Každá skupina láhví obsahuje jednoznačné číslování, aby byla zajištěna její sledovatelnost. Pokud jde o jeho organoleptické vlastnosti, lze říci, že jsou velmi podobné olejům „Selección“ a „En Rama“. Stejně jako olej „En Rama“ je nefiltrovaný.

Při svědomité výrobě svého ekologického olivového oleje maximálně respektujeme životní prostředí, v olivových hájích používáme výhradně přírodní produkty, které neobsahují chemické přípravky.

Rovněž postupy lisováni ekologického olivového oleje za studena, podobně jako pokročilé techniky zpracování, zajišťují, aby byl tento extra panenský olej velmi zdravým přírodním produktem s mnoha vlastnostmi prospívajícími našemu zdraví a chránícími přírodu.

La Chinata „Ecológico“ se dodává v láhvích z tónovaného skla pro ochranu proti světlu, které patří mezi nejhorší nepřátele extra panenského olivového oleje. Po otevření láhve doporučujeme spotřebovat obsah co nejdříve, abyste mohli plně ocenit jeho vlastnosti a zabránili oxidaci.

Dodává se ve skleněné nádobě o 1 l.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ekologický Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 1 L“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…