Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Ekologický Extra Panenský Olivový Olej OLIVITA

500 ml | 61,2 Kč / 100 ml
Skladem

306,00  včetně DPH

Extra panenský olivový olej je silný hydratační, opravující a antioxidant, proto je přítomen ve všech produktech Olivita. Nesmíme ale zapomínat, že naše strava se odráží na naší pleti. Z tohoto důvodu od nynějška najdete také láhev olivového organického extra panenského oleje Olivita, který můžete přidat do svých oblíbených jídel a pečovat o sebe uvnitř i navenek.

 

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Ekologické zemědělství

Náš organický extra panenský olivový olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválena C.R.A.Ex. a získala pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Je to také extra panenský olivový olej, který je nefiltrovaný.

Naše pečlivá výroba organického extra panenského olivového oleje zaručuje 100% respekt k životnímu prostředí, protože při pěstování olivového háje se používají pouze přírodní produkty, a proto bez chemických produktů.

Stejně tak procesy extrakce organického extra panenského olivového oleje za studena, stejně jako pokročilé výrobní techniky, činí z tohoto extra panenského oleje klíčový produkt středomořské stravy a také ohleduplný k přírodě.

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Je dodáván v krásné skleněné lahvičce, která je ideální pro darování a zachování jeho organoleptických vlastností.

Po otevření lahvičky ji doporučujeme co nejdříve spotřebovat, abyste plně ocenili její vlastnosti a předešli oxidaci. A vždy se doporučuje skladovat na chladném a suchém místě, daleko od jakéhokoli zdroje tepla a vždy těsně uzavřené, aby se co nejvíce zabránilo kontaktu s kyslíkem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ekologický Extra Panenský Olivový Olej OLIVITA“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…