Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Dochucovadlo Oregano a Kajenský Pepř

15 g | 1126,67 Kč / 100 g
Skladem

169,00  včetně DPH

Dochucovadlo oregáno a kajenský pepř je nezbytností, která nesmí chybět ve vaší kuchyni. Jedinečná směs koření, bylinek a soli, která rychle a bez komplikací dodá vašim pokrmům pikantní a lahodný nádech.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se používá?

Můžete použít koření oregano a kajenský pepř, abyste pokrmům dodali pikantní nádech. Můžete ho smíchat s trochou španělského extra panenského olivového oleje a vychutnat si ho s chlebem jako předkrm, k marinování masa a ryb a dodat jim intenzivní nuance, pro dochucení pečené zeleniny, pro zvýraznění chuti vašich bramborových lupínků nebo popcornu nebo experimentovat s omáčkami a dušenými pokrmy.

Jak se získává?

Získává se ze směsi několika koření: uzená sůl, oregano, kajenský pepř.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo s touhou hledat nové chutě a textury. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem a nadále sází na produkty vynikající kvality s pečetí Extremadura (Španělsko)

INGREDIENCE

Složení: uzená sůl, oregáno, kajenský pepř.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dochucovadlo Oregano a Kajenský Pepř“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *