Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Dochucovadlo Červené „Mojo“

65 g | 260 Kč / 100 g
Skladem

169,00  včetně DPH

Červené mojo je kombinací intenzivních a kořeněných chutí, které vylepší vaše pokrmy a pozvednou je na další úroveň chuti v nejčistším kanárském stylu. Jedinečný mix koření, bylinek a soli, který rychle a bez komplikací dodá vašemu pokrmu jiný a lahodný nádech.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se používá?

Koření Mojo Rojo můžete použít ke spojení se španělským extra panenským olivovým olejem a vychutnat si ho s chlebem jako předkrm, k pečeným masům, abyste dodali vašemu dušenému masu hlubokou a komplexní chuť, posypte jím zeleninu před pečením a spojte s rýží pro pikantní chuť nebo jako koření k rybám a mořským plodům.

Jak se získává?

Získává se ze směsi několika koření: uzená sladká paprika, kmín, česnek, černý pepř, vločky uzené papriky, kajenský pepř, koriandr.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo s touhou hledat nové chutě a textury. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem a nadále sází na produkty vynikající kvality s pečetí Extremadura (Španělsko).

INGREDIENCE

Složení: uzená sladká paprika, kmín, česnek, oregano, černý pepř, mořská sůl, kajenský pepř, koriandr.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dochucovadlo Červené „Mojo““

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…