Shopping Cart

No products in the cart.

Dárkové Balení Mýdlo 300 G A Krém Na Ruce A Nehty

Skladem

273,00  včetně DPH

Dokonalý dárek pro blížící se oslavu nebo akci.
Taška z recyklovaného papíru se stuhou, osobním štítkem a elegantním černým hedvábným papírem, v němž jsou zabalené tyto čtyři produkty:

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Balení produktů

Prezentace těchto dárků je promyšlena do nejmenšího detailu, produkty jsou zabaleny do černého hedvábného papíru a jsou umístěny v tašce se stříbrně raženými ozdobami uzavřené elegantní stuhou, která zároveň přidržuje personalizovaný štítek. Kvalitní produkt představený originální formou vám dozajista umožní překvapit vaši návštěvu.

“Dárky

Osobní úprava štítku

Jednoduše vypište do pole „text na štítku“, které najdete úplně nahoře, text, který má být uveden na vašem štítku, maximálně tři řádky o 20 znacích, a společně se svou objednávkou od nás dostanete i takto personalizované štítky.

Jak dostanu dárky?

S ohledem na přepravu nemůžeme zasílat dárky v kompletovaném stavu, proto dostanete pro každou zakoupenou jednotku dárku sadu obsahující: papírovou tašku, černý hedvábný papír, plátěnou stuhu, personalizovaný štítek a produkty tvořící obsah dárku, je pouze třeba, abyste vložili produkty do tašky a smyčkou přivázali stuhu.

Dosáhl jsem minimální objednávky?

Pokud se v závislosti na charakteru produktu objednává personalizovaný štítek, je minimální objednávkové množství 20 jednotek.

Dárky La Chinata

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dárkové Balení Mýdlo 300 G A Krém Na Ruce A Nehty“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *