![]()
Výživný Hydratační Krém Na Obličej 24h
395,00 Kč včetně DPH
Výživný hydratační krém na obličej La Chinata má vysoký obsah extra panenského olivového oleje, který nejen zvlhčuje a zjemňuje pleť obličeje, ale zároveň nám dodává antioxidanty nezbytné ke zpomalování známek stárnutí pokožky.
Přípravek obsahuje hydromanyl, který je přírodním hydratačním komplexem s prodlouženým účinkem udržujícím potřebnou hladinu vody na pokožce v průběhu celého dne. Navíc je obohacen hydrolyzovaným kolagenem a hydratačním faktorem, aktivní látkou na bázi hydratačních solí, aminokyselin a bílkovin přírodního původu.
Tento hydratační krém je ideální pro osoby se suchou nebo zestárlou pletí, protože má okamžitý zjemňující a zvlhčující účinek na strukturu pokožky.
Doporučujeme nanášení ráno a na noc na čistou pleť s jemným vmasírováním až do kompletního vstřebání.
Nezapomínejte na to, že tajemství zdravé pleti spočívá v jejím zvlhčení po celý den.
Obsah: 50ml.
Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)
SLOŽENÍ (INCI):
AQUA(DESMINERALIZED WATER), GLYCERIN, PEG-6 STEARATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, CETYL ALCOHOL, HYDROLYZED COLLAGEN, GLYCOL STEARATE, PEG-32 STEARATE, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM PCA, GLUCOSE, PARFUM, UREA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, GLUTAMIC ACID, LYSINE, GLYCINE, ALLANTOIN, LACTIC ACID, HYDROLYZED CAESALPINIA SPINOSA GUM, CAESALPINIA SPINOSA GUM, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL, HYDROXYISOHEXYL 3- CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE.










Mirialo (ověřený vlastník) –
Skvělý krém ! Zjemňuje pleť, vyživí, jemná vůně. Velmi příjemný na pleť
Daniela –
Skvělé krémy za super cenu 🙂
Jana –
24hod. hydratace
Velmi příjemný, dobře se vstřebávající, nemastící krém na obličej, který neucpává póry, lehce parfemovaný a koncentrovaný, v optimální cenové kategorii.