Shopping Cart

No products in the cart.

Španělský Salám „iberské Chorizo“

80 g | 248,75 Kč / 100 g
Skladem

199,00  včetně DPH

Chorizo Ibérico de Bellota La Chinata pochází z části iberského prasete. Tyto prasata jsou chovány a krmeny výhradně žaludy a přírodní trávou Extremadruských pastvin.
Tyto prasata jsou vyjímečná tím, že se chovají na volných pastvinách rozsáhlých Extramadurských pastvin a živí se žaludy.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Extremadurská pastvina produkuje velké množství kvalitních žaludů a díky velkým plochám umožňuje, že se prasata mohou volně pohybovat a krmit v perfetkním prostředím pro jejich vývoj.
Výsledkem je Chorizo Ibérico de Bellota s jasně červeným zbarvením, které se míchá společně s bílou a růžovou. Důvodem je libovolné rozložení tuku, charakteristický pro řemeslné procesy.
Stejně tak jeho řez je velmi jemný, díky kvalitě krájení.
Jeho struktura je mazlavá a chuť jemná, intenzivní a svěží s jemným sladkým a slaným nádechem, který přetrvává na patře. Má jemou chuť masa, koření a uzeniny s dokonalou rovnováhou soli i pikantnosti.
Tento Salchichón Ibérico de bellota obsahuje přírodní kyselinu olejovou, stejnou, jako je použita v našem extra panenském olivovém oleji, který pochází ze žaludů, jimiž se tato prasata krmí.
El Salchichón Ibérico de Bellota La Chinata je zabalen v pečlivém balení s tenkými plátky, nakrájenými nožem a umístěn ve spirálovitém tvaru připravenému k podávání.Doporučuje se vyjmout z ledničky alespoň hodinu před požitím aby se produkt přizpůsobil pokojové teplotě a šlo lépe ocenit jeho aroma a chuť.
Jedná se o vynikající produkt, který můžete doplnit nejen o pár kapek našeho extra panenského olivového oleje La Chinata, ale i našimi Regañas. Stejně tak se velmi dobře hodí k našemu červenému vínu nebo pivu Cerveza Artesana Aromatizada con Aceitunas 330 ml.

Obsah: 80 gramů

SLOŽENÍ:

Libové iberské vepřové maso, sladkokyselá paprika z La Vera, sůl, česnek.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1757 kJ/420 kcal, Celkový tuk 40,6 g, Nasycený tuk 16,2 g, Sacharidy 2,4 g, Cukr 0,03 g, Dietní vláknina 0 g, Bílkoviny 11,4 g, Sůl 1,6 g.

Uchovávejte v chladničce mezi 5ºC a 12ºC.

Konzumujte při pokojové teplotě (25ºC), abyste ocenili veškerou jeho chuť a vůni.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Španělský Salám „iberské Chorizo““

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…