Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Černá Fleur de Sel

(Hodnocení: 1)

128,00 

110 g | 116,36 Kč / 100 g
Skladem

La Chinata Černá Fleur de Sel je vyrobena ze směsi jemných krystalů fleur de sel s černým pepřem a dřevěným uhlím. Tato kombinace dokonale doplňuje jemnost fleur de sel s pikantním nádechem černého pepře a kouřovým aroma dřevěného uhlí. Výsledkem je vynikající rovnováha intenzivních chutí a vůní, která nabízí nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Popis

Černý květ soli je považován za velmi sofistikovaný produkt, protože jeho výrobní proces je velmi pečlivý, aby v každém soustu bylo dosaženo křupavé textury.

Pokud chcete z této pochoutky vytěžit maximum, doporučujeme ji přidat ke grilovaným masům, grilované zelenině, domácím omáčkám… A pokud patříte k těm, kteří si potrpí na dobrý dezert, zkuste ji smíchat s hořkou čokoládou a objevíte tuto lahodnou kombinaci.

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Skladujte při pokojové teplotě, na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

INGREDIENCE

Fleur de sel, dřevěné uhlí (E-153), černý pepř.

1 recenze Černá Fleur de Sel

  1. Helen

    Tato sůl je naprostá jednička. Doporučuji

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *