Shopping Cart

No products in the cart.

Čajová Směs Olivový List, Okvětní Lístky Růže A Borůvka

30 g | 723,33 Kč / 100 g
Skladem

217,00  včetně DPH

Čajová směs olivový list, okvětní lístky růže a borůvka La Chinata je kombinací přírodních produktů přinášejících množství příznivých účinků pro naše zdraví. Je charakteristická intenzivní sladkou, ovocnou chutí.

Obsahuje olivové listy, růže a borůvky. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění.

Růže zase pomáhají čistit náš organizmus, podporují eliminaci tekutin a mají vliv na zlepšování zdraví naší pokožky a našich kostí, protože napomáhají lepšímu vstřebávání železa.

A konečně borůvky mají mnoho léčivých vlastností. Obsahují antokyan, který mírní působení volných radikálů ničících buňky, a tak zpomalují stárnutí. Navíc odstraňují z organizmu různé toxiny. Mají také protizánětlivé a antibakteriální účinky a podporují zažívání, navíc rovněž podporují pocit sytosti.

Doporučujeme ohřát vodu až k dosažení bodu varu, poté ji přelít do šálku a vložit pyramidový sáček, poté šálek zakrýt a ponechat louhovat po dobu 3 až 5 minut. Pro slazení doporučujeme použít namísto cukru květový nebo citrusový med La Chinata. Připravíme tak zdravější nápoj a zvýšíme jeho energetický a vitaminový přínos. Připravený čaj můžeme také nechat vychladnout a poté ho podávat pro osvěžení s ledem.

Obsah: 15 x 2 gramy.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Olivový list (75 %), ibišek, borůvky a okvětní lístky růží (v různém poměru <2 %), aroma třešně.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 17 kJ/4 kcal, celkový tuk 0 g, nasycené tuky 0 g, sacharidy 0,5 g, cukr 0,5 g, dietní vláknina 0 g, bílkoviny 0,5 g, sůl 0 g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Čajová Směs Olivový List, Okvětní Lístky Růže A Borůvka“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *