Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Box XXL Gourmet

Skladem

5.324,00  včetně DPH

Jestli chcete darovat to nejlepší z nejlepšího, toto je ideální box. Výběr těch nejlahodnějších produktů, které nenechají nikoho lhostejným.

Od iberské šunky z prasat krmených žaludy, po extra panenský olivový olej Premium, přes kantáberské ančovičky nebo výrobky s lanýži, mimo jiné. 18 vynikajících produktů pro jedinečný dárek plný chutí. Navíc zabalený v elegantní krabici. Tímto dárkem nikdy nezklamete.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Boxy jsou perfektní volbou jako dárek díky elegantnímu balení, ve kterém je postaráno o každý detail. Je velmi originální a přizpůsobí se chutím díky svým širokým možnostem, ve kterých najdete vše od různých velikostí až po různé druhy výrobků, vše špičkové kvality. Zavařeniny, paštiky, cukroví… jaké máte raději?

Obsahuje

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Box XXL Gourmet“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *