Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Box XXL Chuťovky

Skladem

3.452,00  včetně DPH

Chcete rozdávat gurmánské občerstvení? Tento box je pro vás. Vytvořili jsme výběr tak, aby nechyběl žádný produkt. Je to ideální dárek, pokud hledáte od vašich blízkých wow! odpověď. Kombinace sladkého a slaného, ​​včetně paštik, slaných vloček, džemů, omáček a extra panenského olivového oleje vynikající kvality a mnoha dalších věcí.

Tato krabička je velmi speciální dárek, který vás nenechá lhostejnými.

Rozměry: 37,5 x 37,5 x 12 cm.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Boxy jsou perfektní volbou jako dárek díky elegantnímu balení, ve kterém je postaráno o každý detail. Je velmi originální a přizpůsobí se chutím díky svým širokým možnostem, ve kterých najdete vše od různých velikostí až po různé druhy výrobků, vše špičkové kvality. Zavařeniny, paštiky, cukroví… jaké máte raději?

Obsah

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Box XXL Chuťovky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *