Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Box Xl Brunch

Skladem

2.657,00  včetně DPH

Pokud jste velkým fanouškem brunchů, tohle vás zajímá! Vytvořili jsme výběr gurmánských produktů ideálních k vychutnání mezi snídaní a obědem, ideální pro dny bez časného vstávání a po celou dobu na světě, abyste si mohli vychutnat každé sousto, zvláštnosti a nuance každého z produktů svým vlastním tempem. tempo, žádný spěch.

Dodává se v elegantní dárkové krabičce, kde najdete vše, co potřebujete, abyste si vychutnali velmi speciální brunch.

Udělejte si pohodlí, otevřete každý z produktů, očichejte, ochutnejte a užívejte si.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Boxy jsou perfektní volbou jako dárek díky elegantnímu balení, ve kterém je postaráno o každý detail. Je velmi originální a přizpůsobí se chutím díky svým širokým možnostem, ve kterých najdete vše od různých velikostí až po různé druhy výrobků, vše špičkové kvality. Zavařeniny, paštiky, cukroví… jaké máte raději?

Box obsah

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Box Xl Brunch“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *