Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Bazalka

12 g | 683,33 Kč / 100 g
Skladem

82,00  včetně DPH

Bazalka je aromatická bylina široce používaná ve středomořské a asijské kuchyni. Má velké zelené listy s pikantní chutí, která připomíná kombinaci hřebíčku, eukalyptu a máty. Je oblíbenou přísadou do mnoha omáček, jako je pesto, a používá se také do pokrmů, jako jsou těstoviny, saláty, polévky a dušená masa.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se používá?

Je hlavní složkou omáčky Pesto. Může být také použita do salátů, těstovin, pizzy, polévek, dušeného masa a marinovaných ryb, masa a zeleniny.

Jak se získává?

Mletá bazalka se získává z čerstvých lístků bazalky, které byly usušeny a následně rozemlety. Mletá bazalka má vyšší koncentraci chuti než čerstvá, proto se jí doporučuje používat méně.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Ingredience

Bazalka.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bazalka“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *