Shopping Cart

No products in the cart.

Balíček Solí Z Celého Světa

105 g | 282,86 Kč / 100 g
Skladem

297,00  včetně DPH

La Chinata představuje balíček pěti solí, vhodné pro zlepšení chuti každého jídla, od nejvíce tradiční po nejvíce avantgadní. S naším balíčkem vyzkoušíte variaci různých solí a máte tak možnost používat je podle typu připravovaného jídla. Představují se v praktickém balení, které usnadní jejich použití. V balíčku najdete fleur de sal, sůl z Černého moře, růžovou sůl z Himaláje, dále pak sůl modrou z Persie a sůl z pouště Kalahari.

Obsah: 105 g (3 x 25 g + 2 x 15g )

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Obsah balíčku

Fleur de Sal

Získává se odpařením vody z moře a tento proces není průmyslový. Je to gurmánský výrobek široce používaný v kuchyni, zvyšuje chuť jídla a je prezentována v nepravidelných a křupavých zrnech. Doporučuje se používat zejména v salátech, ke grilování masa, ryb i zeleniny.

Sůl z Černého moře

Je vyrobena ze směsi jemných krystalů slaného květu se skořápkovým inkoustem. Její výrobní proces je velmi jemný, a proto je považován za gurmánskou sůl kvůli své výrobní obtížnosti. Je ideální pro bílé ryby ve všech svých formách, měkkýše, rýži, těstoviny, omáčky, chleby, mořské plody a samozřejmě pro zdobení pokrmů. Mezi dalšími recepty můžeme vyzdvihnout paellu y černé rýže s ali oli, černý hamburgerový chléb, papriky plněné treskou v omáčce, rizoto se sépií s chobotnicí a krevetami … Bezpochyby dodá jedinečnou chuť a prezentaci.

Růžová sůl z Himalájí

Jedná se o růžovou sůl z Himálaje, která vzhledem k atmosférickému tlaku vytvořenému po tisíce let produkuje velkou koncentraci minerálů, jako je vápník, železo, hořčík a draslík. Železo je zodpovědné za svůj růžový tón a jeho chuť je velmi zvláštní, a sice s hořkým nádechem, což je ideální pro grilované telecí maso, ryby a pečenou zeleninu.

Modrá sůl z Persie

Pochází z íránských hor, dříve koupaných u moře. Jedná se o fascinující modrošedé skalní krystaly tvořené přirozenou fosilizací produkovanou podmínkami místa, která vznikla během 260 miliónů let, což je velmi exkluzivní sůl s vysokou kulinářskou hodnotou. Jeho chuť je velmi měkká a její struktura je tlustá a křupavá. Doporučuje se pro carpaccio z telecího masa nebo krevet, bílých ryb, omáček a dokonce i zdobení okrajů koktejlů.

Sůl z pouště Kalahari

Získává se z podzemního slaného jezera. Sušené na přímém slunci pouště Kalahari. Je to organická sůl s velkou čistotou. Ideální pro zvýraznění chuti jakéhokoli pokrmu.

Původ: Afrika

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 0 kJ/0 kcal, celkový tuk 0 g, nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 0 g, cukr 0 g, dietní vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 94 g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček Solí Z Celého Světa“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *