Shopping Cart

No products in the cart.

Balíček Opalovací Krém Spf30 + Krém Po Opalování

Skladem

679,00  včetně DPH

Opalovací mléko La Chinata s SPF 30 je přípravkem poskytujícím účinnou ochranu a je ideálním pomocníkem pro dokonalé opalování bez poškození pokožky. Obsahuje extra panenský olivový olej, a díky tomu zajišťuje hydrataci a pružnost pokožky i přes její intenzivní vysušování v důsledku vystavení slunci. Kromě toho má také vysoký obsah vitaminu E a karotenu, které vyvíjí společně s extra panenským olivovým olejem silné účinky proti stárnutí pokožky. Přítomen je i extrakt z olivového listu, účinný antioxidant a fotoprotektor působící také protizánětlivě a protidráždivě a zároveň jako čisticí a antimikrobiální látka. Doporučuje se pro neopálenou a pokožku citlivou vůči UV záření.

Aplikuje se před vystavením slunci a v pravidelných odstupech, zvláště v případě dlouhodobého pobytu na slunci, stejně jako po vykoupání nebo po sportování.
U velmi světlé nebo velmi citlivé pokožky je třeba zvyšovat dávky slunečního záření postupně.
Slunečnímu záření nevystavujte děti do 3 let.

Obsah: 150 ml.

Přípravek After Sun La Chinata má zklidňující účinky a regeneruje a hydratuje pokožku po vystavení slunci.
Jeho receptura obsahuje extra panenský olivový olej, aloe vera, Frescolat a allantoin. Výborně se hodí pro všechny druhy pokožky včetně nejcitlivějších. Extra panenský olivový olej je účinným přírodním zdrojem hydratace, který obnovuje ochrannou funkci pokožky a působí také jako antioxidant a zpomaluje stárnutí, zároveň změkčuje a posiluje pokožku. Aloe vera pokožku současně hydratuje a vyživuje a účinně působí proti zánětům. Je ideální pro citlivou a jemnou pokožku. Allantoin zase přirozeně podporuje zacelování jizev a působí na regeneraci kůže. Je celkově prospěšný pro zachování zdravé, dobře udržované pokožky. A nakonec jedna z nejpříjemnějších složek, Frescolat, přírodní aktivní látka dodávající pokožce dlouho trvající dojem svěžesti, který je obzvláště vítaný po vystavení slunečnímu záření.

Obsah: 360 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Obsah

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček Opalovací Krém Spf30 + Krém Po Opalování“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…