Shopping Cart

No products in the cart.

Balíček 3 Sýrové Krémy

Skladem
(Hodnocení: 1)

380,00  včetně DPH

Kazeta se sýrovými krémy La Chinata je ideální sadou pro vychutnání pamlsků, jimž nechybí nejtradičnější chuti, které mají ale zároveň ozvláštňující a jedinečné tóny.
Všechny sýry jsou krémové a jsou připraveny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. V balení najdeme krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí, krém z modrého sýra s lanýžem a sýrový krém torta extremeña.

Rozměry: 7,5 x 7,5 x 16 cm.

Obsah balení: 3 x 120 gramů.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Kazeta se 3 sýrovými krémy La Chinata

První součástí balení je krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí spojující intenzivní chuť kozího sýra se sladkým tónem karamelizované cibule.
Podobně krém z modrého sýra s lanýžem má charakteristické rysy modrého sýra, ovšem spojením s lanýžem získává jemnější a propracovanější vlastnosti.

A nakonec sýrový krém torta extremeña se vyrábí ze sýrů z oblasti Extremadura s označením původu vybíraných pečlivě pro získání krému odpovídajícího chutí i texturou původnímu tradičnímu pokrmu. Jedná se o gurmánský sýr s velmi charakteristickou chutí, která je slaná, ovšem s lehkým nádechem hořkosti. Tato chuť patří k typickým vlastnostem sýra z oblasti Extremadura, který se snadno rozpouští v ústech.

Tato kazeta je ideální jako dárek a v ní obsažené krémy jsou lahodné a hodí se tak pro vytvoření pestré tabule sýrů k namazání našich

Obsah:

1 recenze Balíček 3 Sýrové Krémy

 1. 5
  (Hodnocení: 1)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Originální dárek

  Pro mlsné jazýčky. Doporučuji.

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *