Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Balení Olivového Oleje A Sherry Octu Ve Spreji

Skladem

185,00  včetně DPH

Pořiďte si do kuchyně pro sebe nebo své blízké unikátní balíček sherry octu a extra panenského olivového oleje La Chinata, dvou přírodních dochucovadel oblíbených ve středomořské kuchyni. Lahvičky octu i oleje mají praktický a pohodlný sprejový dávkovač, díky kterému můžete kontrolovat množství přidané do pokrmu. Přes aplikátor se také do lahviček nedostává kyslík a produkty tak vydrží déle svěží a čerstvé.

Extra panenský olivový olej La Chinata se vyrábí z výběrových oliv sklízených v regionu Sierra de Gata, na severozápadě Cáceresu. Při výběrovosti klademe důraz na stupeň zralosti a zdraví plodů. Sherry Ocet D.o. La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu. Region Denominación de Origen je zárukou jeho prvotřídní kvality. V pokrmech vás překvapí výraznou chutí, která vzniká fermentací kvalitního bílého španělského vína. Hodí se jako přísada do omáček, salátů a nálevů. Jeho použití je však všestranné a stává se z něj oblíbené dochucovadlo v kuchyních z celého světa.

Obsah: 2 × 50 ml

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

obsah balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balení Olivového Oleje A Sherry Octu Ve Spreji“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *