Shopping Cart

No products in the cart.

Balení Ochucených Olivových Olejů 4 x 100 Ml

400 ml | 127,25 Kč / 100 ml
Skladem

509,00  včetně DPH

Vybrali jsme nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. Díky tomu vám můžeme představit jednu z novinek, kazetu čtyř ochucených extra panenských olivových olejů značky La Chinata. Můžete vyzkoušet nejlepší olivový olej doplněný nejlepšími přírodními chutěmi a pozvednout tak chuť vašich pokrmů na naprostou špičku.

Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a netradiční druhy chutí: příchuť chilli papričky, česnek, hřibu pravého a bazalky. Tyto čtyři unikátní oleje zakoupíte v sadě praktických stomililitrových láhví, ze kterých se tekuté dochucovadlo snadno dávkuje. Balení je také vhodné jako dárek pro vaše blízké, kolegy či přátele. Olivový olej vyrábíme řemeslně pečlivou macerací trvající jeden měsíc. Výrobek je všestranně využitelný k obohacení a dochucení nejrůznějších pokrmů ve všech kuchyních světa.

Obsah: 4 × 100 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Prvním produktem je extra panenský olivový olej ochucený chilli paprikou určený pro ty, kteří si rádi užívají chuť nejlepšího oleje s pikantním tónem. Ideální pro ryby a saláty.

V druhé láhvi se setkáme s extra panenským olivovým olejem ochuceným hřibem pravým, velmi jemným a aromatickým, který přináší exkluzivní a znatelně odlišnou chuť. Doporučuje se k obohacení rýže, těstovin, omáček, salátů, zeleniny, krémů, ryb, mořských plodů, mas, pizz, carpaccia atd.

Třetím obsaženým výrobkem je extra panenský olivový olej ochucený česnekem. Tedy o produkt doporučovaný pro recepty s těstovinami, masy, rybami, saláty, studenými polévkami a zvěřinovými pokrmy, nebo také jednoduše pouze s chlebem.

A konečně čtvrtá láhev obsahuje extra panenský olivový olej ochucený bazalkou, vynikajícím doplňkem k pestu. Lze také použít na saláty, k marinování ryb nebo jako doplněk k zelenině. Dále je vhodný k sýrům a červenému masu. Tento olej nabízí exkluzivní a osvěžující chuť díky těm nejlepším listům bazalky.

Ze všech těchto důvodů není pro ty z nás, kteří se potřebujete rozhodnout, nic lepšího než tato kazeta s výběrem našich nejlepších olejů pro originální úpravu receptů a dosažení naprosto speciálních chutí při každé příležitosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balení Ochucených Olivových Olejů 4 x 100 Ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *