Shopping Cart

No products in the cart.

Balení 3 Chutney s Extra Panenským Olivovým Olejem

Skladem

415,00  včetně DPH

Tato krabice tří chutney vyrobených z extra panenského olivového oleje je perfektní kombinací, která dodá všem vašim receptům sladkokyselý nádech.

Čatní pocházejí z Indie, i když to byli možná Britové, kteří tuto pochoutku velmi konzumovali, kteří měli na starosti šíření této pochoutky po světě ve své koloniální minulosti.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak chutnají?

Pro ty, kteří je nezkusili, je to mix mezi nakládanou zeleninou a marmeládou a jsou velmi chutné. A s tímto krásným pouzdrem jsou ideální jako dárek.

Všechny tři jsou vyrobeny z jejich hlavní složky, stejně jako bílého vinného octa, extra panenského olivového oleje, cukru, soli a koření, jako je hořčice a hřebíček.

Do jakých jídel  se nejlépe hodí?

Abyste si je vychutnali, doporučujeme je používat jako přílohu k masu, zelenině nebo těstovinám, stejně jako přídavek do omáček, zálivek nebo k dušenému masu nebo jednoduše ke svačině k našim paštikám a sýrovým krémům na našich chlebových plackách Regañás.

Chceme-li se trefit do správné kombinace, rajčatové se hodí spíše k těstovinovým pokrmům, rýžovým salátům a sýrům, obzvláště tvrdým.

Ten s olivami se naopak doporučuje ke grilované nebo vařené zelenině, bílým rybám nebo jen tak k chlebu či k masové paštice.

A nakonec ten s mangem a jablkem se velmi dobře kombinuje s drůbeží a tučnými produkty, jako je iberské vepřové maso nebo foie gras.

Zdroj

Čatní je slovo, které pochází z hindského výrazu „chatni“, což znamená „drtit“ a souvisí s významem „lízat si prsty“.

Existuje tradičnější verze receptu, která je založena na výrobě bez vaření, prostřednictvím solární fermentace. Ale dnes nejběžnější je vystavení se teplotě, protože její konzervace je mnohem lepší.

Obsah

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balení 3 Chutney s Extra Panenským Olivovým Olejem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…