Shopping Cart

No products in the cart.

Aromatická Svíčka Divoký Fík

175 g | 168,57 Kč / 100 g
Skladem

295,00  včetně DPH

Aromatická svíčka planý fík La Chinata je vyrobena na základě přírodní esence extra panenského olivového oleje a planého fíku, která svou svěží a intenzivní fíkovou vůní a jemným uklidňujícím světlem, které vydává, probouzí naše smysly.

Jedná se o elegantní svíčku umístěnou ve skleněné nádobce ideální pro vytvoření atmosféry dobré pohody doma i kdekoli jinde. Její příjemné aroma evokuje fíkové háje, kterou jsou tak charakteristické pro iberské pastviny.

Hořící knot vyrobený ze 100% bavlny vydává do okolí s lehkostí příjemnou vůni a zajišťuje čistý plamen téměř bez dýmu. Tímto způsobem vytváří klidnou a přívětivou atmosféru.

Díky svému jednoduchému a elegantnímu formátu je tato svíčka na mnoha místech dokonalým ozdobným předmětem. Je připravená k použití v kteroukoli denní dobu a pro nejrůznější účely; v zasedací místnosti, koupelně, kdekoli v bytě nebo pokoji, v čekárně a podobně.

Obsah 175 g

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ (INCI):

PARFFIN, GLYCERIDES C12-18, BUTYROSPERNUM PAKKII BUTTER, PETROLATUM, TETRAHYDROLINALOOL, LINALYL ACETATE, PARFUM, PHENETHYLNALCOHOL, LINALOOL, GERANIOL, SOPROPYL MYRISTATE, DIHYDROMYRCENO, CITRONELLOL. BUTHYLPHENYL METHYLPROPIONAL.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Aromatická Svíčka Divoký Fík“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *