![]()
Mletá Skořice
87,00 Kč včetně DPH
Je to starobylé koření se sladkou a dřevitou chutí s tóny citrusů. Její vůně je velmi rozpoznatelná, trvalá a sladká a široce se používá na pečivo a nálevy.
Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)
Jak se používá?
S oblibou se používá do dezertů, nálevů a některých slaných receptů.
Jak se získává?
Je to koření, které pochází z kůry stromu, Cinnamomum Zeylanicum, původem z Cejlonu na Srí Lance. Jeho extrakce je velmi složitá. Za prvé, strom musí být starý alespoň 4 nebo 5 let. Vytěžená kůra se nechá 24 hodin sušit a poté se odstraní krajní část. Vnitřní část se sroluje a nechá uschnout nejprve ve stínu a poté na slunci a výsledkem je konzumovaná skořice, která se v tomto případě mele, aby si ji snadněji vychutnali.
Valle Coronado
Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.
Ingredience
Skořice.












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.